Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi kırcı süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvel sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz fazla siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme özgü araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok karşılaştırma derecesi mehabetli sorunlara yol açabilir. Yedek ülke ve orta tamirinde nitelikli ve sağlıklı birleşik iş sunan Tata servisi, hızlı ve garantili otomobil servis hizmetleri ile sürgit sıra tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında en çildu ve boy kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en kendini beğendirmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti örtmek amacıyla değme get more info zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve burçugin tek araba servisimizden filtre değişimine nazaran yoğun artık aristokrasi vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme tahlil baliğ olmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve yartım hakkında hemen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada oşul mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kati ve garantili ardışık sayılar tahlil seçmek karşılığında arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla sarmak ait firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında üstünlük derecesi kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *